Akcja reklamowa Uniwersytetu Nauk Magicznych opiera się na zaangażowaniu członków społeczności szkolnej w rozreklamowanie placówki do jak największej ilości osób. Każda osoba, która odpowiednio udokumentuje wzięcie udziału w akcji, zostanie nagrodzona zgodnie z rozpiską poniżej. Poprzez poprawne udokumentowanie rozumie się wysłanie zrzutu ekranu na adres reklama@hogwart.edu.pl oraz podpisanie się imieniem, nazwiskiem i wydziałem pod jakimi jest się zapisanym na stronie szkoły. Gratyfikacje za akcję reklamową będą rozdawane systematycznie w każdą sobotę podczas trwania kursów.

FORMY REKLAMY ORAZ SPOSÓB PUNKTOWANIA
Dodatkowo każda jedna zaproszona osoba kwalifikuje do uzyskania 30 punktów i 30 galeonów, pod warunkiem, że w formularzu zapisów poda ona imię i nazwisko osoby, która ją zaprosiła. Dane muszą zgadzać się z imieniem i nazwiskiem pod jakim dany uczestnik akcji reklamowej jest zarejestrowany na stronie szkoły. Jeżeli osoba przez Was polecona zda Zimowe Kursy Magii, obie osoby otrzymują 250 punktów i 250 galeonów na konto wydziału. W przypadku ukończenia Zimowych Kursów Magii każdy absolwent otrzymuje 150 punktów i 150 galeonów.

Istnieje również możliwość wsparcia reklamy Uniwersytetu finansowo - osoby chętne do dołożenia cegiełki (za pomocą przelewu, BLIKa, PayPala) proszone są o zgłoszenie się do Asumay_(asumay@hogwart.edu.pl) po konkretne informacje. W takim wypadku darczyńcza otrzyma 5 punktów i 5 galeonów za każdą przelaną złotówkę.

Każdy wykładowca ma możliwość uzyskania plusa do Instytutu Pamięci Magicznej. W tym przypadku przelicznik wynosi 20 punktów za jeden plus o wadze 1.


Akcja Reklama została opracowana przez Asumay Renaldo-Brown na użytek UNM
GRAPHIC DESIGN, HTML & CSS by Asumay Renaldo-Brown