Prorok Niecodzienny!(nr 12)

Spis Tresci

Co nowego w UNM?
Co nowego u Harrego?
Cała prawda o... Madz Lindas!
Humor obrazkowy
Humor Karoliny
Chwila dla debila czyli... porady mugoli
Opowiadanie by Ginny
Konkurs
Wierszykarnia Madz
Humor z pubu
Droga Ceres...
Ankieta
Kalendarium
Halloween
No więc dawno nie było proroka więc trochę sie tego nazbierało ^^ No to lecimy:

Dawno to było ale. Punktacja znów działa! xd Podziękowania dla Ash =*

Po mocnym nacisku na wydz II i III pani Rektor i mgr Karolina DeuMus napada I i IV! Groźba pani mgr brzmiała następująco: "zostaną wyciągnięte konsekwencje dla całego wydziału, o wiele gorsze niż za pierwszym razem." Strach sie bać! O_O A czy to była czcza groźba? Dziennik WoViŚ zaprasza :)

14 października. Jak wszyscy wiedzą Dzień Edukacji Narodowej z tej także okazji odbył się mecz Uczniowie vs Nauczyciele który wygrali OCZYWIŚCIE nauczyciele. Z małą pomocą autozamiany Damona xd Brawa dla nich! xd

Wznowione zostały wizytacje które jakimś trafem legły w gruzach, ale również owe daty też padły ^^ W jednym ze swoich newsów Damon pisze następująco: "Droga Kadro Pedagogiczna. Bardzo podoba mi się wasze podejście do wizytacji." Ależ to tajemnicze *.*

Od 13-19 października odbywał się Sezon Quidditcha. Który wygrał oczywiście wydział I!

17 października Społecznosć UNM opuściły następujące osoby: Altair Miglate (Zaklęcia), Nepon Flint (Językoznastwo), Larysa Ouyang(Transmutacja), Nethia Black (Wampirologia). Te osoby wg. Rektoratu "nie miały czego szukac w UNM".

Tego samego dnia tj. 17 października 2008r. z społeczności UNM odszedł członek Rektoratu prof. Damon Deyros. "Bo królestwo które kochałem, było tylko wymysłem mojej wyobraźni..." Pod tymże newsem widnieją komentarze takie jak "gdzie wysyłać arty do proroka" xD

Turniej Trójmagiczny! 23 października br. rozpoczął sie nowy TT. W którym udział wzięły takie osoby: Lilly Flint I, Lorena Livio II, Agus Murray III, Angelika McColin IV. Po pierwszym zadaniu prowadziła Aguś, ale co po drugim? :) Ja wiem, a wy nie xd i mam uciechę *-*

Jako iż odszedł Damon, IV została bez opiekuna. To ZASZCZYTNE miejsce przypadło nie komu innemu jak Bartoszowi McNeitowi (?). Który jak NARAZIE wywiązuje sie ze swoich obowiązków bdb :)

Bu! xd Jakże kochane przeze mnie święto i uwielbiane Halloween! *-* W tym dniu odbył lub i nie xd się Bal Halloweenowy przygotowany przez Emmę Radcliffe.


No i to by było na tyle skarby ;) Wyszła mi taka kronika no ale xD Następnym razem będzie fajniej! Obiecuje! muah. xd

"Co nowego w UNM?" przygotował Damon DeyrosNowy zwiastun
Kilka miesięcy temu narzekano, że niedługo premiera, a tu zwiastuna nie ma O_o Przełożyli premierę, ale za to jest drugi zwiastun. Jest on hm. rozbudowany o kilka scen... xD Takich jak pocałunek Rona z Lavander, czy tez trochę meczu Quidditcha :P, albo jaskinia *-* Obejrzeć go możecie TUTAJ

Baśni Barda Beedle'a
Już po długim weekendzie zobaczymy polską okładkę baśni. Natomiast premiera odbędzie się 6 grudnia tego roku. Baśni Barda Beedle'a są autorstwa J.K. Rowling. Za prawie dwa miliony funtów został sprzedany egzemplarz owych baśni na licytacji Amazon.com.

Flitwick w mugolskiej szkole...
W ten wtorek Warwick Davis (profesor Flitwick) złożył wizytę uczniom College'u im. Harry'ego Smitha położonego w Wielkiej Brytanii (Whittlesey). Spedził dzień na opowiadaniu swoich doświadczeń aktorskich dzieciom w wieku 11-12 lat oraz 17-18. Młodzież było wyraźnie ucieszona z powodu gościa. Z resztą im się nie dziwie ^^.
Oto pamiątkowe ZDJĘCIE .

Kolejny ‘Harry Potter’?
Serwis Onet.pl za pomocą tłumaczenia artykułu gazety The New York Times donosi, że amerykański wydawca Harry'ego Pottera (Scholastic) znalazł już swój nowy hit, który ma być wizytówką wydawnictwa. Biorąc pod uwagę fakt, że seria została zakończona, trzeba było szybko znaleźć następce czarodzieja. Według The New York Times jest nim prawdopodobnie "The 39 Clues" (39 wskazówek).
„Sama książka nie jest szczególnie niezwykła, ale szczególna jest oprawa, która jej towarzyszy, czyli to, co wydawnictwo nazywa pakietem "wieloplatformowym". Razem z książką na rynku ukazała się gra komputerowa, wyszukany zestaw kart do kolekcjonowania oraz nagrody pieniężne w wysokości do 10 tysięcy dolarów. Sam pomysł jest prosty, ale dość radykalny: Dzieci nie muszą już siedzieć i czytać książki, ale stają się jej częścią.” – donosi Onet.pl
W Stanach Zjednoczonych książka pojawiła się w zeszłym miesiącu w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy. Do księgarń na całym świecie trafiło ponad milion egzemplarzy w języku angielskim. Pierwszy tom zatytułowany "The Maze of Bones" natychmiast znalazł się na pierwszym miejscu listy bestsellerów dla dzieci dziennika New York Times. Potem książka spadła na trzecie miejsce, ale wydawnictwo jest przekonane, że to pozycja, która ma przed sobą ogromną przyszłość. Przyciągnęła uwagę wielu dzieci, chociaż księgarze traktują ją z pewnym sceptycyzmem.

Przygotowała Lilly McNeit & Agnieszka Zinta

Madz Lindas


Opinie:

Redaktor: Co sądzisz o Madz Lindas?
Lilly McNeit: hm xD Madz jest kochana *-* xD Można na niej polegać, nie raz jej odbija, ale co z tego. xD
Pewna uczennica: to hmm po tym co wczoraj zobaczylam jest agresywna xD. Jest bardzo groźna dla otoczenia i nie powinna mieć uprawnień do nauczania dzieci xD.
Pewna Uczennica: Jej lekcje są bardzo ciekawe a ona super xD.

Redaktor: Czy według ciebie zna się na tym co robi?
Lilly McNeit: No jasne, ze się zna. :P Sama na jej lekcjach bywam xD W ogóle jak była uczennicą to miała bardzo dobre stopnie z ONMS z innych też :P Nawet prefektem naczelnym była za czasów ucznia :P
Pewna uczennica: no raczej tak xD ale powinna byc mniej agresywna bo uczniow straszy
Pewna uczennica: Tak xD

Redaktor: Czy uważasz, że po ewentualnym odejściu Luizy miałaby szanse na stanowisko rektora?
Lilly McNeit: hm. nie. Rektorem zostaje osoba, która jest trochę w UNM i coś dla niego robi, więcej niż jest to w jej obowiązkach. Madz tutaj uczy I rok. Nie była uczniem UNM. A np. Kinga Flames, która była rektorem była uczennicą i to długo trochę w UNM potem, nauczała, prowadziła proroka, itp. Julia Royt też prowadziła proroka, uczyła się w UNM, robiła różne imprezy, i top profy, Solf to hm. xD on tu najdłużej był, napisał samouczka. Jak się nie mylę to i nie raz coś tam na str robił. LuiŚ to uczennica xD prefektem nawet tutaj była, też proroka prowadziła, udzielała i udziela się w UNM. hm. Gdyb Lui odeszła, co na pewno tak szybko się nie zdaży, to Emma mam nadzieję zostanie rekotrem xD
Pewna uczennica: Marne ale tak xD.
Pewna uczennica: No jasne xD.

Ankieta dot. Madz Lindas

Przypadkowo spotkanym w pubie osobom zadałem następujące pytanie: Czy uważasz, że Madz Lindas nadawałaby się na rektora lub vicerektora?22% respondentów odpowiedziało, że "Tak". Blisko 57 % uznało, że "Nie". Natomiast niemal 21% Nie miało zdania na ten temat lub odmówiło udziału w ankiecie.
Badanie przeprowadzono 24 października 2008 roku na reprezentatywnej grupie 16 osób.

Wywiad z Madz Lindas

Patryk Snape: Czy zechcesz udzielić mi wywiadu?
Madz Lindas: hm, w sumie to nie mam wyboru xD
P .S.: xDDD
masz racje xD
M.L.: ^^
P .S.: Czy masz męża?
M.L.: aktualnie nie, ale szukam xD
P.S.: Więc dzieci też nie masz xDDDD?
M.L.: nie xD
P.S.: Pewna uczennica stwierdziła "po tym co wczoraj zobaczyłam, stwierdzam że, Madz jest agresywna", co się wczoraj wydarzyło?
M.L.: em xD
my się tylko z Karoliną kickałyśmy nawzajem xD
P .S.: O_____o to jest tylko xD?
[M .L.: hm... tak? ;D
a i jeszcze dawałam kicki za duża czcionke xD
P.S.: aha xD
czy chciałabyś zostać rektorem?
M.L.:za dużo roboty przy tym ;D
po za tym Lui jest rektorem ^^
P .S.: Co powiesz na temat odejścia Damona?
M.L.: wczoraj zrobiłam temat żałobny i atmosfere, ale mnie wszyscy olali Oo
P.S.: i mnie xD też
M.L.: xD
P .S.: Ile lat jesteś w ŚM?
M.L.: od 2004 bodajże
P.S.: *gleba*xDDD
M.L.: xD
P.S.: a w UNM?
M.L.: od tego września ^^
P.S.: hmmmm
o co by cie zapytać?
wiem!
Ile lat masz w realu?
M.L.: do grudnia 14, a od grudnia 15 xD
P.S.: ok, dzięki za wywiad, było miło ale sie skończyło xDDD
M.L.: również dziękuję xD

Artykuł napisał Patryk Snape z Wydziału III

Obrazkowy humor z HP - cz. 1Fabryka czekolady? A do czego to prowadzi?

Właśnie do tego! xDDDD

Zwierzecy humor 1


Alkocholizm to nasz wspólny problem!W trakcie picia:I na kacu xDD:
W następnym humorze obrazkowym:
- Obrazkowy humor z HP - cz 2
- Zwierzęcy humor 2 - Zboczone zwierzaki


Obrazki zebrała Schizma McColin vel Shi

No witajcie, witajcie! To znowu ja! Prawda że się cieszycie z tego że możecie przeczytać mój kolejny humor? No jasne że tak! (a spróbujcie powiedzieć inaczej....xD).
A teraz kilka dowcipów!

Luiza Vercelli prosi profesora Dyptama :
- Dypt, pomalujesz okna?
- Tak, Lui .
Po godzinie Dyptam przychodzi do Luizy i pyta:
- A ramy też?

Hahaha.. Ach ten nasz Dyptam.. xD wiecie co ostatnio Lilly Flint zrobiła? Nie? Posłuchajcie:
Biegnie Lilly z karnistrem na stacje benzynową. Dobiega zdyszany i prosi do pełna. Sprzedawca pyta:
- Co pali sie?
- Tak, UNM, ale coś jakby przygasa.
Zawsze ją kochałam.. Na szczęście UNM jeszcze stoi oO’ Ej, jeszcze szczyta musze dopisać! Paczcie xD
Zepchnąć Emmę Radcliffe ze schodów i zapytać:
- Dokąd się pani profesor tak spieszy?!

Dzięki za uwagę! Zawsze wariująca:
Karolina DeuMus

Przygotowała Karolina DeuMusWłosy cieńkie...

lubią:
codzienne mycie; ocet albo cytrynę dodaną do ostatniego płukania - nabieraja wtedy połysku; dobrą szczotkę z włosia dzika - nie elektryzują sie; witaminy i oligoelementy, zwłaszcza gdy zmienia się pora roku.

nie lubią:
ciągłego nakręcania na wałki, aby sztucznie zwiększyć ich objetość; trwałej ondulacji - nawet najdelikatniejsza jest dla nich zabójcza; zbyt gęstych pasemek - le- piej znoszą jednolite kolory.


***


Francuzi powiedzieli...

Jesli dasz sześć linijek napisanych przez najbardziej uczciwego człowieka,
i tak znajdę przyczynę do powieszenia go.

Kardynał Armand J. de Richelieu

*

Książka to przyjaciel, który nigdy nie zdradzi.

Jacques Vallee des Barreaux

*

Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, zrobiłby go o trzech bokach.

Monteskiusz

*

Urodzenie jest niczym, gdzie cnoty nie staje. (Oo)

Moiler
GotÓj z Czarkiem


pSHepis na saÓatkę greckOM

PotShebne nam sOM:
- kapusta pekYnska prosto z PekYnÓ
- pomidÓr (nawet dwa)
- ogÓr grÓntowy/sÓrowy (jeden dłuższy)
- ser Feta
- sÓl i piepSH

PsHygotoFanie:
KapÓste w plajstry znaczny no w poprzek kroisz ale wycinasz guOMby (to białe twarde) xD
PomidÓry i ógÓra i ser kroisz w kostke i miENsHasH z tOM kapÓstOM pekYnskOM. Na końcÓ psHyprawiasH solOM i piepsHem xD ZjeŚĆ.

pSHepis na bÓdyŃ bananoFY:

PotShebne nam sOM:
-2 jajka w prosHkÓ
-pÓÓ pÓsHki mleka sKaNdyzowaneGo
-pÓÓ kilo mONki ziemniatsHanej
-aromat bananoFy
-miska
-ÓysHka stoÓowa

PsHygotoFanie:
WsHystkie skÓadniki wsypać/wlać do miski i wymiesHaĆ ÓysHkOM stoÓowOM.Potem zagotowaĆ aSh siEM wszystko sklei.
ZjeŚĆ.

Dział przygotował Ackland Knowles, przepisy napisał Czarek(Mafalda)
Gdy dostałam sie do UNM byłam szczesliwa, poznałam wielu wspaniałych ludzi zawarłam nowe znajomosci jedyna osoba wrogo do mnie nastawiona był Luke nie wiedziałam dlaczego, jednak podejrzewałam, ze ma to zwiazek z tym, ze na poczatku zapytałam go o jego rodzine gdyz przygladał sie zdjeciu mojej które ze soba nosze, bardzo sie na mnie zezłoscił i zaczał cos mówic, ze nie bedzie dyskutował ze szlamami ;( …
Jednak tuz przed swietami Bozego Narodzenia postanowiłam zakonczyc jego niechec w stosunku do mnie…
Szłam przez hol, gdy zobaczyłam go jak wychodzi z Sali lekcyjnej, niespodzianke miałam juz przygotowana.
-Luke zaczekaj!- A zaraz potem podbiegłam do niego, bo inaczej przeszedłby koło mnie jak koło powietrza.
Spojrzał na mnie zdziwiony, gdy wreczyłam mu paczke ze słowami:
-Zycze ci udanych swiat!- Chciałam sie obrocić, ale mnie zatrzymał.
-Poczekaj ja nie moge przyjać tego prezentu przeciez nic dla ciebie nie mam…-Powiedział i rozłozył ramiona w bezradnym gescie.
-Mozesz mi cos dać w zamian: jesli mi wybaczysz, ze byłam taka natretna wtedy w pociagu to bedzie dla mnie najlepszy swiateczny prezent.
Rozesmiał sie i zmruzył oczy:
-Ja ci mam wybaczać? To ja raczej powinienem błagać cie o wybaczanie, ze tak podle sie zachowywałem w stosunku do ciebie.
-Okey, wiec moze uznajmy, ze mamy oboje sobie wybaczyć i bedziemy kwita- powiedziałam z usmiechem- niestety teraz nie moge z toba rozmawiać, bo spiesze sie na pociag jednak, gdy tylko przyjade nie odpedzisz sie ode mnie.
Rozesmiał sie, a ja wyszłam czekać na powozy, ktore miały nas zawiesć do pociagu. Teraz wszystko sie zmieni pomyslałam. Gdy wczesniej analizowałam jego zachowanie uznałam, ze trafiłam w jego czuły punkt i dlatego potraktował mnie tak złosliwie. A pozniej zachowywał sie tak wrogo, bo po prostu nie umiał mnie przeprosić. Wiec ja postanowiłam zrobić pierwszy krok i okazało sie to trafnym posunieciem.
Ferie mineły rowniez szybko jak sie zaczeły i za nim sie obejrzałam siedziałam ponownie w pociagu do UNMu;)(moje marzenie;pp).Gdy byłam rozpakowana pobiegłam szukać Luke’a, pech trafił, ze trafiłam na Neville’a nadetego bufona (hihi) z Czarnej Magii, ktory cały czas sie szczycił, ze jego rodzina ma czysta krew od pokolen.
-Czesć Ginny, gdzie tak sie spieszysz?- Zapytał.
-Och szukam Luke’a, moze go widziałes- zapytałam.
-Luke’a Cayman? A czego ty chcesz od niego?
-Nie twoja sprawa- zezłosciłam sie
-Nie rób sobie nadziei w zwiazku z nim, bo on nie interesuje sie takimi szlamami jak ty- powiedział złosliwie.
-Odwołaj to- usłyszałam za soba głos Luke’a.
-Bo co?- Zapytał Neville,
-Bo zaraz bedziesz lezał na ziemi i zwijał sie z bólu- warknał chłopak.
-Tak, juz sie ciebie boje. Nic mi ni zrobisz korytarz jest pełen nauczycieli.
-Dobrze, wiec wyzywam cie na pojedynek.
-Luke nie rób tego!- Wykrzyknełam.
-Dobrze, zgadzam sie. Kiedy i gdzie?
-Dzisiaj o 11:30 w Sali lekcyjnej.
-To do zobaczenia.-Ze złosliwym usmiechem odwrócił sis i odszedł.
Natychmiast napadłam na Luke’a
-Zwariowałes czy jak?
-Nie, a on nie ma prawa nazywać cie, szlama- odpowiedział ponuro.
-Daj spokój wiem, ze on jest głupi, nie przeszkadza mi to, ze mnie przezywa.
-Mimo to, nie ma takiego prawa.
-Znalazł sie obronca! Przeciez ty sam na poczatku zwróciłes uwage na czystosć mojej krwi!
Ze łzami w oczach odwróciłam sie od niego, wypowiedziałam te słowa tylko po to zeby go zniechecić walczenia o to jak ten idiota ma mnie nazywać, bardzo sie bałam o Luke’a. Jesli by mu sie cos stało nigdy bym sobie tego nie wybaczyła. Wiec wolałam, zeby nasza zgoda sie skonczyła niz, zeby odniósł jakies obrazenia.
-Ginny zaczekaj!- Zawołał- Przepraszam, ze cie tak wtedy nazwałem! Ale nie zrezygnuje z pojedynku…
-Dobrze jak chcesz- odpowiedziałam i poszłam na obiad do wielkiej sali.
Z zapartym tchem czekałam na Luke’a w pokoju wspólnym, schowałam sie w ciemnym koncie i obserwowałam drzwi do dormitorium chłopców. O godzinie 10:55 wyszedł z nich Luke. Odezwałam sie cicho:
-Nie idz.
-Aleeee…
-Jesli chcesz zrobić to dla mnie, to błagam cie nie idz
-Dobrze, nie pójde- zgodził sie z nikłym usmiechem- wole mieć w tobie przyjaciela niz wroga.
-Jestesmy przyjaciółmi?- Spytałam zdziwiona, ale z nadzieja
-Oczywiscie i to dosyć dobrymi- odrzekł rozesmiany.
I tak w UNM zyskałam jeszcze jednego wspaniałego przyjaciela. Potem dowiedziałam sie, że Neville'a złapała prof. Luiza Vercelli, oj marny jago los^^
Opowiadanie napisała Ginny Trzepizor.
Jest to opowiadanie konkursowe z ostatniego ProrokaWaszym zadaniem jest ułożyć wyrazy z podanych niżej liter. Słowa są związane z ONMS.
Za każdy wyraz można uzyskać 1 pkt. Osoba któa wyśle poprawne odpowiedzi jako pierwsza zdobędzie całe 20 pkt, pozostałe osoby beda mialy ich mniej.
Odpowiedzi wysyłacie na luis.90@o2.pl, w temacie macie wpisać "Konkurs z Proroka". Czas na to macie do przyszłej niedzieli.

1. BCCEHOORUŻ
2. DEIKNOPTW
3. BCHIOPRSUZŻ
4. AAAKLMNORTU
5. FGHIOPRY
6. ACIKPSZZ
7. ACGHKRUU
8. BCDKORU
9. EHNOPR
10. ABERTŻ
11. ABEIKLSYZZ
12. CCEILMRTV
13. ADKŁRSYZ
14. AAABHKN
15. EEINORSTWZ
16. DEGKORTUZ
17. ACCHINUZ
18. FORTU
19. BGINO
20. EIIMNORSSTTW


Konkurs by Luiza VercelliWięc. xD moja wierszykarnia żyje i tu nowe dwa wierszyki są ;D I ja poproszę osobny dział pt. "Wierszykarnia Madz" xDDD

Niedawno na skajpie konfe zrobiliśmy,
Po jakiś czasie śmiać się zaczeliśmy.
Zaraz ktoś pewnikiem zapyta nas "łaj"?
A ja ci odpowiem: "Łinapa mi daj!".
Więc dają, włączają, a ja im tak mówie:
"Zaraz padniecie i ja wam to mówię!".
I włączam ten utwór, i włączam ten głośnik
Zaczynam rechotać i śle to rozgłośni.
Ludzie prychają
I flÓty dostają.
A cóż to była za piosnka diabelska?
Czasusia "gimi mor". I pestka.

Nie mam na ten wierszyk planu,
Więc napiszę go pomału.
Więc zaczynam panie tego
I kumpelko, i kolego.
W uenemie same dziwy -
Namnożyły się pingwiny.
Ktoś powiada "Jak to one?
Przecie one są chronione!"
Ktoś tam za to odparł cicho:
"A niech weźmie je ich licho".
A narrator odpowiada:
"Ja, Madz Lindas, wam powiadam
Te pingwiny zmutowane!
Z pokemonów pozmieniane."
A widownia się dziwuje
I nerwowo podskakuje.


By Luiza: Jak widać dostałas osobny dział;p

Wiersze stworzyła Madz LindasPrawie to samo, a ile znaczeń xD.
Prof_Luiza_Vercelli: ide
Prof_Luiza_Vercelli: na pole...
Prof_Luiza_Vercelli: znowu rwać jablka
Prof_Luiza_Vercelli: znudzilo mi sie to juz...
Corega__Nic_Nie_trzyma_Lepiej: przeczytałem
Corega__Nic_Nie_trzyma_Lepiej: na
Corega__Nic_Nie_trzyma_Lepiej: 'pałe'
Corega__Nic_Nie_trzyma_Lepiej: xD
Prof_Luiza_Vercelli: ;x
Prof_Luiza_Vercelli: pale...
Prof_Luiza_Vercelli: n/c
Prof_Luiza_Vercelli: pa ;**********
** wychodzi Prof_Luiza_Vercelli...
Ksiaze_KryS: 13-32-28 Prof_Luiza_Vercelli: pale...
Ksiaze_KryS: Lu pali?
Ksiaze_KryS: Oo
Ksiaze_KryS: xDDD

Niewyżyty Damuś. 8>
4_8_15_16_23_42: przypomnialo mi sie
4_8_15_16_23_42: jak raz
4_8_15_16_23_42: chcialem od kolezanki
4_8_15_16_23_42: i do niej
4_8_15_16_23_42: "No daj, wez daj"
4_8_15_16_23_42: "no daaaaaaaaj"
4_8_15_16_23_42: "moge zaplacic"
***
4_8_15_16_23_42: "och, och, tak dalej, tak dalej"
***
4_8_15_16_23_42: "a on tam po prostu stal
4_8_15_16_23_42: napręzony, na baczność, stał"

Ciekwe gdzie? xD
Ojciec_Swiety_Pius_III: ja dopiero teraz weszedłem

... xd
Dr_nauk_Charity_Riddle: Jestem niczym.
Dr_nauk_Preity_Deyros: to prawda *-*
Dr_nauk_Preity_Deyros: xd

Choć, kurko, do nogi. xd
Ceres_Zinta_IV: Lorenaaaa
Ceres_Zinta_IV: cip cip cip
Ceres_Zinta_IV: taś taś taaaaaś
Ceres_Zinta_IV: do nooooooogi.
Ceres_Zinta_IV: .

Literówka, czy nie? xD
Prof_EmmaRadcliffe: ktory sie zgodzi zamienic
Prof_EmmaRadcliffe: zamienic*
Prof_EmmaRadcliffe: o napisalam zamienic xD

Cóż za wyznania. :>
duch_Madz: mam dziure w skarpetce
duch_Madz: w prawej
duch_Madz: na małym palcu
duch_Madz: xD

Aga zapłodniona *-*! xD
Mgr_Agnieszka_Zinta: zle sie czuje...
Mgr_Agnieszka_Zinta: mam zmienne nastroje...
Mgr_Agnieszka_Zinta: normalnie jakbym w ciazy byla o.O

Zbokol :P
4_8_15_16_23_42: daj
4_8_15_16_23_42: daj
4_8_15_16_23_42: *.*
4_8_15_16_23_42: em.
4_8_15_16_23_42: pokaz
4_8_15_16_23_42: pokaz.
4_8_15_16_23_42: nie no.
4_8_15_16_23_42: wyslij
4_8_15_16_23_42: wyslij
4_8_15_16_23_42: kurf.
4_8_15_16_23_42: nadal skojarzenia
4_8_15_16_23_42: ._.

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że jutro nadejdzie koniec świata?
Ginny_Weasley_4: ja bym staneła na srodku ulicy i sie zesrała

Wyszło dziecko z wielokącika i co? xd
Prof_Luiza_Vercelli: odpowiedzialnosc zbiorowa

Oj, Aga, Aga. *-*. xd
Mgr_Agnieszka_Zinta: *ma podniete bo dala*Cytaty zostały zebrane przez Preity ZintęUprzedzam że, osoby które są jeszcze dziećmi, czyli nie ukończyły 18 lub choć 17 lat raczej nie powinny tego czytać i robią to na włąsną odpowiedzialność!                     Alchemiczka (lat 13)

Witam. Mam pewien kłopot. Boję się, że będę musiała zostać zakonnicą! Moja babcia mówiła
mi, że zakonnice nie zostają zakonnicami z wyboru. Jeśli nie dostaje się okresu, to znaczy że
swoim przeznaczeniem będzie zostanie zakonnicą. Trochę trudno mi uwierzyć w to, ale moja
babcia przecież chyba mówi prawdę? Nie chcę zostać zakonnicą, ale jeszcze nie mam okresu.
Błagam, powiedzcie mi czy mam jeszcze szanse dostać okres?! A może mojej babci coś się pomyliło?

                    Droga Alchemiczko.

Po pierwsze radziłabym Ci się zapoznać dokładnie z tym czym w istocie jest okres. Jeśli
dokładnie przeanalizujesz materiał z tym związany na pewno nie znajdziesz w nim wzmianki o
zostaniu zakonnicą. Muszę Cię uświadomić iż okres i powołanie nie mają nic wspólnego. A to
że jeszcze nie miesiączkujesz nie jest niczym złym. Każda kobieta ma inny zegar biologiczny
który uaktywnia się w odpowiednim momencie. Nie ma powodu do paniki. Radziłabym Ci
także szczerze porozmawiać z babcią, gdy już całkowicie pojmiesz czym jest okres.

Pozdrawiam. Ceres                    


                    Tajemnicza Aurorka (lat 11)

Dziewczyny z mojej klasy chwalą się, że spały już z chłopakami i lubią to robić. Nawet moja
przyjaciółka mówi, że śpi z chłopakami cztery razy w tygodniu! I to nie tylko ze swoim
chłopakiem, ale i z jego kumplami! Mówi, że chce zostać prostytutką, bo zarobi dużo kasy i
będzie przyjemnie. Raz proponowała mi seks! Mówi, że jest Bi. Co to znaczy być Bi? Nie
rozumiem… Kasia mówi, że za tydzień będzie seks w wiele osób. O co chodzi? I mówi, że ja
nie mogę być dziewicą, bo tam tylko wstęp (to będzie u niej w domu) mają tylko doświadczeni.
A ja powiedziałam, że nigdy tego nie robiłam to bardzo się zdziwiła i powiedziała, że dzień
przed ona wszystko załatwi. Powiedziała, że zrobi mi minetę. Ale o co chodzi? Ja nie wiem! I
ona powiedziała że ja nie mogę tego robić z chłopakiem, który ma małego wacusia… Ale o co
chodzi z tym wacusiem?! Proszę o pomoc!!!
                    Tajemnicza Aurorko.

Jestem niezwykle zdziwiona Twym listem biorąc pod uwagę fakt, ile masz lat. Przede
wszystkim radziłabym nie zwracać uwagi na to co mówią Twoje koleżanki. Współżycie
seksualne to nie zabawa! Jedynie dojrzali i dorośli ludzie mogą uprawiać seks, gdyż wiedzą
jaka wiąże się z tym odpowiedzialność. Kochana Aurorko, najlepiej by było gdybyś
porozmawiała o tym ze swoimi rodzicami… Myślę że oni wytłumaczyliby Ci to najlepiej.

Z pozdrowieniami. Ceres.                    


                    Świeczka (lat 14)

Droga Ceres! Piszę do Ciebie bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką.
Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można
zajśc w ciążę. Czy to prawda? Pomóż!
                    Świeczko…

Doprawdy wydaje mi się że w tym wieku powinnaś już wiedzieć jak zachodzi się w ciążę i jak
dochodzi do zapłodnienia. Z tego co pamiętam świeczka plemników nie posiada, więc nie wiem
skąd u Twojej koleżanki tak durnowate pomysły! Bądź co bądź masturbacja jest normalna w
Twoim wieku, jednak radziłabym Ci odłożyć świeczkę i znaleźć coś, hym, bardziej humanitarnego…

Powodzenia. Ceres.                    Pytanie ucznia

[19:52:18] ~Kate_: to jest sala lekcyjna, ale gdzie jest hogwart???

Do naszej szkoły trafia wielu zbłąkanych, zabłąkanych i obłakanych uczniów. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że sale lekcyjne znajdują się w zamku, zwanym od wieków Hogwartem. Apelujemy więc: sale lekcyjne SĄ w Hogwarcie. One SĄ wewnątrz szkoły. One SĄ częścią szkoły. Można by więc również przyjąć, że skoro sale lekcyjne są częścią Hogwartu to taka Sala Lekcyjna jest częścią Hogwartu, czyli jest Hogwartem. Więc odpowiadając na zadanie przez tą "obłąkaną" uczennicę pytanie, mówię: będąc w Sali Lekcyjnej znajdujesz się w Hogwarcie, gdyż te sale lekcyjną są jego częścią.

Na listy odpowiadałą Ceres Radcliffe a na pytanie ucznia Czarek(Mafalda)Nie będę przedłużać i od razu przejdę do rzeczy xd
Więc… (nie zaczyna się zdania od więc xD) Zapytałam dwie uczennice UNM (Lilly i Lor) o przedmioty oraz uczących tych przedmiotów nauczycieli. Nie będę pisać co która napisała, bo to widać na pierwszy rzut oka xD

Na pierwszy ogień idzie… WoViŚ xD
- WoViŚ jest bardzo interesującym przedmiotem. Plusy tego przedmiotu są takie że można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy. Lekcje mieszą się w normie czasowej. Każda lekcja jest przeprowadzona w efektywny sposób taki że uczniowie aktywnie uczestniczą w lekcji.

WoHP
-WoHP- kocham WoHP *-* ohh. bosski jest xD bo najłatwiejszy xD BartuŚ *-* mój monsh xDD jest taki sam jak przemdiot. xD Może trochę dziwny jak ja xD, ale tam :P
-Trudno mi stwierdzisz ponieważ nie miałam okazji mieć lekcje w tym roku szkolnym z obecnym wykładowcą. Dlatego mogę ocenić przypuszczanie na podstawie tych lekcji które miałam z tym nauczycielem na LKM .Więc wydaje mi się że lekcje mogą być w miarę ciekawe.

Zielarstwo
-Zielarstwo. xD hm. dla mnie jest nudne Oo bo się z mugolską biologią kojarzy Oo. Dyptam jest super, tylko go szukam, żeby go zabić, bo mi obrazka nie dał obiecał O! :P A Eili jest świetna *-* xD

Wróżbiarstwo
-Wróżbiarstwo [przeżegnała się.] nudy, nudy i jeszcze raz nudy. xD współczuję III, ze musi na to chodzić xD A Char hm. xD ujdzie w tłumie :P ja tam go lubię, al ma swoje zboczenia xD AguŚ *-* oh.. xD bosska xD

Eliksiry
-Przedmiot trudny. Nad którego zrozumieniem trzeba włożyć trochę wysiłku. Jednakże już samozaparcie wystarczy żeby pojąć tajniki tego przedmiotu. Do tego mamy świetną nauczycielkę, na której pomoc może liczyć każdy uczeń. Co też dzięki niej elki wydawajom się łatwe.

OPCM
-nudne, albo ciekawe, zalezy kto uczy xD mi się podba w wykonaniu NF *-* kocham tą Mufasssę. xD

Transma
-Transma. xD-hm. nudna Ootak jak zielarstwo i wróżbiarstwo xD Emma. Oo ma swoje hm... humory? xD kaprysy? zboczenia? xD Ale kocham i tak mego Preceleka ;*

KP
- nudnawe. xD bo 3 razy w tyg i pojedynki ._. żal. xD Pritek *-* moja Mufassssa xD i Gołąbeczek xD oh ah eh xD ;* świetna jest :P
-widać że nauczycielka wie czego chce. Zna się na swoim przedmiocie. Ma do tego wielkie predyspozycje. Dzięki temu przedmiotowi możemy wzbogacić zasób swoje wiedzy odnośnie zaklęć, i poznać ich najgłębsze tajniki. Dzięki KP każdy uczeń poradzi sobie w walce którą być może kiedyś przyjdzie mu stoczyć na czacie.

ONMS
- lubię xD hm. Madz *-* zna się na ... zwierzętach w szczególności na hipogryfach xDD Lui Oo *-* zna się, ale nie pamiętam jej lekcji więc nic nie powiem więce oh xD

LNM
- przedmiot na których uczniowie uczą się latać. Mimo różnych opinii o Shi uczniowie bardzo chętnie na niego uczęszczają. Większość z nich jest potem jak się okazuje na meczach .Świetnymi ścigającymi szukającymi, pałkarzami czy też obrońcami.Ankietę przeprowadziła Angelika McColin vel ShelekBy Luiza: Jak zapewne wiecie cały rok obwituje w świeta o których nie mamy zwykle zielonego pojęcia, w tym dziele zostana one Wam przybliżone, a raczej wymienione ale prawie na to samo wychodzi;p

4-10 Listopad
Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej

6 Listopad
Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Eksploatacji Środowiska Naturalnego podczas Wojen i Konfliktów Zbrojnych (ONZ)

9 Listopad
Światowy Dzień Jakości
Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem
Dzień Światowych Rekordów Guinnessa
Dzień Gry Wstępnej

10 Listopad
Dzień Przewodników i Ratowników Górskich
Dzień Młodzieży

11 Listopad
Narodowe Święto Niepodległości

12 Listopad
Dzień Drwala
Dzień Dada [ciekawe co to oO]

14 Listopad
Światowy Dzień Chorych na Cukrzycę
Dzień Seniora
Międzynarodowy dzień GIS

15 Listopad
Światowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej
Święto Matki Bożej Ostrobramskiej - Matki Miłosierdzia
Światowy Dzień Rzucania Palenia
Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

16 Listopad
Międzynarodowy Dzień Tolerancji (ONZ)
Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych (ONZ)

17 Listopad
Dzień Studenta

19 Listopad
Międzynarodowy Dzień Toalet [xDDDDDDDDDDD Toi Toi.]

20 Listopad
Święto Wina
Dzień Uprzemysłowienia Afryki (ONZ)
Powszechny Dzień Dziecka (ONZ)

21 Listopad
Dzień Pracownika Socjalnego
Światowy Dzień Telewizji (ONZ)
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Święto ministrantów (św. Tarsycjusz)

22-26 Listopad
Dni Honorowego Krwiodawstwa w PolsceKalendarium przygotowała Lilly McNeitŚwięto obchodzone 31 października, głównie w Stanach Zjednoczonych. Dzieci przebierają się za różne upiory, duchy, czarownice i chodzą po pobliskich domach mówiąc "Trick or Treat" (sztuczka albo poczęstunek). Jeżeli odwiedzeni ludzie nie dadzą słodyczy zostaną np. obrzuceni jajkami (xD). Charakterystycznym elementem tego święta są dynie ("Jack-o-lantern") z wyciętymi twarzami i lampionem w środku.
Na Halloween jest wiele zabaw. M.in. łowienie jabłek z miski z wodą używając tylko zębów lub zjadanie ciastek bądź innych słodyczy wiszących na sznurku (nie uzywając przy tym rąk) ;P
Główne barwy tego święta to czarny (oznacza śmierć, duchy, demony, itp.) i pomarańczowy ( dynie, ogień, jesień).
U nas w Polsce nie obchodzimy Halloween hucznie, być może ze względu na pogańską treść tego święta.

Artykuł by Angelika McColin vel Shelek
®Prorok Niecodzienny
Artykuły nie ulegają korekcie Redaktora Naczelnego
w związku z tym za ich treść, błędy, itd. odpowiadaja autorzy. Więc wszelkie skargi dotyczące treści artykułów proszę kierować do nich,
natomiast wszelkie skargi dotyczące oprawy graficznej itd. itp. należy kierować na luis.90@o2.pl