Imię i nazwisko: Alex Whitney
Wydział: Kunsztów Czarodziejskich
Osoba znana z tego, że mówi wszystko prosto z mostu. Lubi szalone ogniska na błoniach. Paznokcie maluje zawsze na zielono, co sugeruje, że sercem oddana jest innemu wydziałowi.

Imię i nazwisko: Anna McKinley
Wydział: Rzemiosł praktycznych (IV)
Wieczna studentka, a także specjalistka w dziedzinie Eliksirów. Sympatyczna osoba, która zawsze wysłucha Twojego marudzenia. Jest znana ze swojej bezstronności.

Imię i nazwisko: Asumay Renaldo Lotman
Wydział: Tajemnic Natury (II)
Wraca do UNMu jak bumerang, za każdym razem obijając się o coś innego. Czekamy na dzień, w którym zawita na drugim roku. Uwielbia Chleb i pokemony, ale tylko te w które można grać.

Imię i nazwisko: Dominik Agita (Adamski)
Wydział: Zielarski (IV)
Młody zielarz, którego droga do ogarnięcia się była zdecydowanie pod górkę. Sadysta dla swoich rybek, jeden z najmłodszych w UNMie!

Imię i nazwisko: Eviline Brown
Wydział: Magizoologiczny (III), szkolna woźna
Jej hobby to rozwalanie lekcji OpCMu - jej specyficzne zachowanie czasami daje się we znaki! Szczególnym znakiem Evi jest jej ¶liczny mezzosopran. W przyszło¶ci pewnie będzie ¶piewać dla jakiego¶ metalowego zespołu. Od dziecka czuła poci±g do mopa.

Imię i nazwisko: Godryk Gryffindor
Wydział: Eliksirów (II)
Wieczny student, zawsze wierny wydziałowi II. Mimo swojego lenistwa, zawsze udaje mu się zdać rok. W krytycznych sytuacjach pomaga w ratowaniu UNMu. Poks nad poksami, ale to nie ważne, bo prawie każdy lubi Goda! Zna wszystkich i wszyscy znaj± jego.

Imię i nazwisko: Juliet Renaldo Lotman
Wydział: Tajemnic Natury (II)
Najbardziej znane pieczywo UNMu. Jest hipsterem. Bardzo lubi poprawiać błędy ortograficzne innych. Jest tak lewniwa, że nie chce się jej nawet odebrać nagrody za top lenia.

Imię i nazwisko: Katherine Angel
Wydział: Kunsztów Czarodziejskich (III)
Eks-prefekt naczelna, bardzo nie lubi pewnego nauczyciela Eliksirów o zwierzęcym nazwisku. Nie jest wcale takim aniołkiem za jakiego się podaje. Czasami pokazuje swoje różki.

Imię i nazwisko: Katherine White
Wydział: Kunsztów Czarodziejskich (III)
Kath Biała, o żenującym nazwisku, jest 6-letnim przedszkolakiem. Samozwańczy szatan, jej droga droga do uzyskania promocji była długa i wyboista. Pierwsza zawieszona uczennica w historii szkoły.

Imię i nazwisko: Kinga Roseland
Wydział: Zielarski (IV)
Wyj±tkowo młoda fanka zielarstwa, powoli (już 6 miesięcy) poznaj±ca tajniki UNMowego życia. Niestety nie jest jeszcze takim nolifem.

Imię i nazwisko: Kleo Cypress (Pieróg Laurentius Koneseka)
Wydział: Eliksirów (II), Rzemiosł Praktycznych (IV), Tajników Wróżbiarstwa (I)
Nigdy nie wył±cza komputera, tylko brak pr±du potrafi j± wyrzucić z Pubu Szych. Jej hobby to wchodzenie w nowe rodziny i zawieranie małżenstw. Jako uczennica nieustannie próbuje zdać II klasę.

Imię i nazwisko: Lilita Peppe
Wydział: Eliksirów (II)
Nie jest zbyt piln± uczennic±, bo całe jej życie to kupa!

Imię i nazwisko: Lily Riddle
Wydział: Kunsztów Czarodziejskich (III)
Fanka Top Model. Podobno widziano ją jak kradła noże do masła w kuchni, żeby wysmarować się nutellą, ale to tylko pogłoski.

Imię i nazwisko: Luari Darrbell
Wydział: Transmutacji (I)
¦wietna uczennica, lubi±ca dobr± zabawę. Wszyscy wiedz± o jej talencie do oddawania rzeczywisto¶ci na rysunkach. Istny diabełek. Cicha woda brzegi rwie!

Imię i nazwisko: Mitan Growslof
Wydział: Kunsztów Czarodziejskich (III)
Naczelna maruda UNMu. Jego wyniki w nauce są coraz wyższe, bardzo angażuje się w życie szkolne. Odkrył, że Slughorn jest animagiem i zamienia się w fotel.

Imię i nazwisko: Paula DuCraine
Wydział: Rzemiosł Praktycznych (IV)
Szalona imprezowiczka uwielbiaj±ca kolor fioletowy. Fanka wykładów Krzysztofa Kota, przede wszystkim uwielbia na nich spać. Jej idolk± jest Pompa Sprout.

Imię i nazwisko: Sam Torres
Wydział: Tajników Wróżbiarstwa (I)
Ukryty fan Pamiętników Wampirów. Po 23 pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Imię i nazwisko: Sandra Polak
Wydział: Tajemnic Natury (II)
Największy progres UNMu, idealny przykład na to, że wszystko jest możliwe. Uwielbia loty na smoku i kolor zielony.

Imię i nazwisko: Suzan Die
Wydział: Magizoologiczny (III)
Nie chodzi na lekcje, bo musi uczęszczać na czarne msze. Potwierdza teorię, że rudzi ludzie nie maj± duszy! Jest zł± osob±, ale i tak wszyscy j± kochaj±!

Imię i nazwisko: Ysabella Noche
Wydział: Transmutacji (I)
Poprowadziła swoj± drużynę Quidditcha do wygranej na LKMy 2012. Jej zwycięstwem zakończyło się także TT. Kandydatka do miana drama queen.

Lista będzie na bież±co uzupełniana!