Studenci:
Zgłoszeni - 59
Przyjęci - 101
Razem - 160
Wykładowcy:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 11
Razem - 11

I. Wydział
Tajników Wróżbiarstwa

Rok I: 20/40
Rok II: 0/40
Rok III: 0/40
II. Wydział
Tajemnic Natury

Rok I: 16/40
Rok II: 0/40
Rok III: 0/40
III. Wydział
Kunsztów Czarodziejskich

Rok I: 29/40
Rok II: 0/40
Rok III: 0/40
IV. Wydział
Wiedzy Aurorskiej

Rok I: 36/40
Rok II: 0/40
Rok III: 0/40


Wolne posady ::: Zgłoszenia na ZKMy: KLIK:::Zapisy na studenta
Zaloguj się
Harmonogram roku
Przebieg nauki
Netykieta czatowa
Statut UNM
Władze
Wykładowcy
Studenci
My na Facebooku
Współpraca na Facebooku
AKCJA REKLAMA
Obrazki do newsów
Wykładowcy
Studenci
Byli wykładowcy
Świadectwa i dyplomy
Puchary
Turniej Trójmagiczny
Tablica Wybitnych
KronikiPub Szych
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Gabinet Rektora
Komnata Tajemnic
Lochy
Pokój życzeń
Sala Lekcyjna
Wielka Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Północna
Zakazany Las
Pokój Wydziału I
Pokój Wydziału II
Pokój Wydziału III
Pokój Wydziału IVBank Gringotta
Ulica Pokątna
Historia zakupów
Obecna lista zakupówAktualny numer!
Artykuły
Numery Proroka/Meduzy

0
Opiekun:
Elisabeth McTireliath
Prefekt:
-
0
Opiekun:
Tori Collins
Prefekt:
-
0
Opiekun:
Agnieszka Anderson
Prefekt:
-
0
Opiekun:
Alan Moonstone
Prefekt:
-

PREFEKCI NACZELNI: -

Dekret kanclerski nr 1: Z dniem 01.10.2017 r. powołana zostaje Brygada Kanclerska, która wspiera kanclerza w spełnianiu obowiązków wobec społeczności Uniwersytetu Nauk Magicznych

Dekret kanclerski nr 2: Od 01.10.2017 r. każdy wykładowca ma obowiązek wystawienia w ciągu roku akademickiego minimum trzech ocen branych do średniej końcowej. Dwie z nich muszą być ocenami innymi niż za aktywność podczas zajęć.

Dekret kanclerski nr 3: Od 24.04.2018 r. jako poprawnie ustawiony temat zajęć przyjmujemy taki, w którym znajdują się informacje o roku bądź wydziale, dla którego odbywają się zajęcia, nazwa bądź skrót nazwy przedmiotu, temat zajęć z programu nauczania. Forma oraz pozostała treść pozostają dowolne

Dekret kanclerski nr 4: Od 24.09.2018r. ustala się, że każdy wykładowca, który doda dwa newsy zawierające co najmniej jeden błąd w kodowaniu i/lub złamie zasady dodawania newsa zapisane w Statucie UNM, będzie musiał przejść test znajomości html i zasad dodawania newsa. Niezaliczenie testu skutkuje wpisaniem minusa do Instytutu Pamięci Magicznej

Dekret kanclerski nr 5: Od 04.10.2018r. ustala się, że w ciągu jednego roku akademickiego każdy wykładowca zobowiązany jest do przeprowadzenia co najmniej jednego konkursu na stronie szkoły, jak również zorganizowanie co najmniej jednej zabawy na czacie. Brak wywiązania się z przynajmniej jednej aktywności pozalekcyjnej skutkuje wpisaniem minusa do teczki IPM. W wyjątkowych przypadkach Rektorat może ustąpić od obowiązku organizacji zabawy, o ile wykładowca wykaże dodatkową inicjatywę, mającą zastąpić wydarzenie weekendowe.

Dekret kanclerski nr 6: Od 04.10.2018r. ustala się, że każdy członek społeczności Uniwersytetu, który przeprowadzi zabawę bądź konkurs ma obowiązek dodać dziennik punktowy oraz news podsumowujący nie później niż 5 dni po dacie zakończenia (w przypadku konkursów bezmiejscowych i zabaw) lub 7 dni po dacie zakończenia (w przypadku konkursów miejscowych). Jeżeli zabawę organizowała więcej niż jedna osoba, dziennik zostaje dodany tylko przez jedną z nich. W przypadku niewywiązania się z obowiązku do teczki IPM zostanie wpisany minus (w przypadku studentów poniosą oni konsekwencje w postaci punktów ujemnych).

Dekret kanclerski nr 7: Od 04.10.2018r. ustala się, że wykładowca, który przeprowadzi konkurs lub zabawę do 7 dni po pierwotnym terminie jej przeprowadzenia, bez podania wcześniejszej przyczyny opóźnienia, nie otrzymuje plusa do teczki IPM za swoją aktywność. Jeżeli po upływie 7 dni od pierwotnie wybranego terminu wykładowca w dalszym ciągu nie wywiąże się z zadeklarowanych obowiązków, do teczki IPM zostaje wpisany minus.

Kanclerz Uniwersytetu Nauk Magicznych,
prof. Mariko Agita


DZIENNIKI
Rozkład zajęć
Prace domowe
Informacje dla
nowych studentów

Usprawiedliwienia
Skargi/propozycje
Zadaj pytanie
Samouczek23 lutego 2019
19:00

Jak w UNM Śpiewają
Wielka Sala
(WEJDŹ)

24 lutego 2019
19:00

Zakończenie Zimowych Kursów Magii 2019
Wielka Sala
(WEJDŹ)


OCENY PROPONOWANE I KOŃCOWE


Aktualne wydawnictwa
Archiwalne wydawnictwa
Zasoby dodatkowe
Prace dyplomowe
Dekrety
Zasady gier
Programy nauczania
Wizytacje
Stany dzienników


Hogwart.edu.pl jest stroną tworzoną przez fanów i dla fanów, w związku z prowadzeniem strony autorzy nie otrzymują żadnych dochodów. Hogwart.edu.pl nie jest związane z J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing, Wydawnictwem Media Rodzina ani Warner Bros. Wszystkie materiały związane z książkami J.K. Rowling należą do Scholastic Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) i Wydawnictwa Media Rodzina (PL). Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Wszelkie materiały powiązane z filmami o Harrym Potterze należą do Warner Bros. TM oraz © Warner Bros. Ent.
No i działamy zgodnie z RODO Magów, także proszę nas nie pozywać.2005-2018 - www.hogwart.edu.pl | ©CMS by Arsh (Rogacz)
Theme and additional coding by Asumay Renaldo-Brown