Studenci:
Zgłoszeni - 277
Przyjęci - 0
Razem - 277
Wykładowcy:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 3
Razem - 3

I. Wydział
Tajników Wróżbiarstwa

Rok I: 0/120
II. Wydział
Tajemnic Natury

Rok I: 0/120
III. Wydział
Kunsztów Czarodziejskich

Rok I: 0/120
IV. Wydział
Rzemiosł Praktycznych

Rok I: 0/120


Po zamku przechadza się czarodziejów

Wolne posady ::: Brak wolnych posad. :::
Zapisy na studenta
Zaloguj się
Harmonogram roku
Informacje dla
nowych studentów

Przebieg nauki
Klasyfikacja olimpiad
Netykieta czatowa
Statut UNM
Władze
Wykładowcy
Studenci
Rozkład zajęć
Wizytacje
My na Facebooku


Musisz być zalogowany,
aby zobaczyć punktację.


Ile i za co?
Stwórz teczkę IPM
IPM - Wykładowcy
IPM - Studenci
IPM - Byli wykładowcy
Świadectwa i dyplomy
Puchar Wydziałów
Turniej Trójmagiczny
Tablica Wybitnych
Kronika UNM


Pub Szych
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Gabinet Rektora
Komnata Tajemnic
Lochy
Pokój życzeń
Sala Lekcyjna
Wielka Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Północna
Zakazany Las
Pokój Wydziału I
Pokój Wydziału II
Pokój Wydziału III
Pokój Wydziału IV


Rok I
Rok II
Materiały Dodatkowe
Prace Licencjackie


Sprawdź swoje oceny
Programy nauczania


Usprawiedliw się

Bank Gringotta
Sklepy
Lista zakupów
Aktualny numer!
Artykuły
Numery Proroka/Meduzy

Prasa o nas:
Nowiny str. 1
Nowiny str. 2
Nowiny str. 3
Nowiny str. 4
Wiadomości24
Wiadomości24
Blog
Wiadomości.fdb.pl




W tym miejscu pragniemy upamiętnić wszystkich studentów w UNM, którzy zostali zwycięzcami najważniejszych szkolnych i międzyszkolnych turniejów oraz olimpiad. Wybitne jednostki nie mogą zostać zapomniane, a to pamiątka Waszej ciężkiej pracy.

Alan Granger z Wydziału Tajemnic Natury
16.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów organizowanej przez Annę McKinley

Amy Li z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
07.04.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Macieja Tamrona

Amy Winehouse z Wydziału Zielarskiego
04.04.2012 I miejsce w Olimpiadzie Numerologicznej zorganizowanej przez Ginny Vanyę
15.04.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Laurę Smith
08.05.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę

Anna McKinley z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
24.02.2013 I Miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Krzyśka Kota.
18.06.2013 I Miejsce w Olimpiadzie z Teorii Czarnej Magii zorganizowanej przez Carla Blantaina.
23.10.2013 I Miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Alexę Fyed
05.12.2013 I Miejsce w Olimpiadzie z Wampirologii zorganizowanej przez Mariko Agita
07.12.2013 I Miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Krzyśka Kota
15.12.2013 I Miejsce w Olimpiadzie Astronomiczno-Numerologicznej zorganizowanej przez Cassiopeię Fancourt i Rozpustnicę Czoi Zrng
18.12.2013 I Miejsce w Olimpiadzie ze Starożytnych Run zorganizowanej przez Perkinsa Del Alpakę
22.12.2013 Zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej olimpiad, rok akademicki wrzesień- grudzień
21.02.2014 I Miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Marcina McGreena

Asumay Renaldo Lotman z wydziału Tajemnic Natury
16.08.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Sztuki Magicznej a Sztuki Mugolskiej zorganizowanej przez Gabrysię During
08.10.2013 I miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarsko-Historycznej zorganizowanej przez Alana Sky i Grakiego Konesekę
25.03.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Annę McKinley
19.04.2014 I miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarsko-Historycznej zorganizowanej przez Alana Sky i Grakiego Konesekę
29.04.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Wiedzy o Magicznych Miejscach i Instytuacjach zorganizowanej przez Julie Jordan
12.06.2014 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Przedmiotów Alchemicznych zorganizowanej przez Madi Verian-Grid, Leah Callahan i Akemi Oriharę

Eviline Brown z Wydziału Magizoologicznego / Wydziału Tajników Wróżbiarstwa
28.12.2011 I Miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarskiej zorganizowanej przez Xannę Laurentius
12.11.2012 I Miejsce w Olimpiadzie Historycznej zorganizowanej przez Grakiego Konesekę
09.12.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami zorganizowanej przez Maximiliana Verde
18.12.2012 I miejsce w Olimpiadzie Numerologicznej zorganizowanej przez Ginny Vanyę

Gabrysia During z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
02.11.2012 I Miejsce w Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Laurę Sky-Smith

Ginny Vanya z Wydziału Magizoologicznego / Wydziału Tajników Wróżbiarstwa
26.06.2011 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Zielarskiej "Korzeń Mandragory" organizowanej przez Maximiliana Verde
29.09.2011 I miejsce w Turnieju Trójmagicznym organizowanym przez Agnieszkę Cruz oraz Marcina Flamelusa
07.11.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami zorganizowanej przez Maximiliana Verde
15.11.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Zielarstwa zorganizowanej przez Agnieszkę Cruz
21.11.2011 I Miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Lucy Flamelus
05.12.2011 I Miejsce w Olimpiadzie ze Starożytnych Run zorganizowanej przez Marcina Flamelusa
20.12.2011 Wygrana w szkolnym Idolu
28.12.2011 I Miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Neo McCovery'ego
28.12.2011 I Miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarskiej zorganizowanej przez Xannę Laurentius
02.01.2012 I Miejsce w Olimpiadzie Astronomicznej przygotowanej przez Hugona Vattena
12.01.2012 Zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej olimpiad, rok akademicki wrzesień 2011 - styczeń 2012
19.07.2014 I Miejsce w Olimpiadzie Mitologicznej przygotowanej przez Sama Torresa
02.08.2014 I Miejsce w Olimpiadzie z Magomedycyny zorganizowanej przez Rafaela Wedena
11.08.2014 I Miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Annę McKinley

Isabelle Taylor z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
20.06.2015 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Numerologii zorganizowanej przez dr Ginny Vanyę i Karola Surowa
20.06.2015 I miejsce w Olimpiadzie z Latania na miotle zorganizowanej przez prof. Agnieszkę Anderson

Julia Grant z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
02.11.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Obrony przed Czarną Magią zorganizowanej przez Rashelle Conroy Skarsgard

Julie Jordan z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
24.03.2013 I miejsce w Olimpiadzie Numerologicznej zorganizowanej przez Rozpustnicę Czoi Zrng
01.04.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Obrony przed Czarną Magią zorganizowanej przez Rashelle Conroy Skarsgard
22.04.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Wampirologii zorganizowanej przez Mariko Agita
18.06.2013 I Miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie runicznej zorganizowanej przez Leo Skarsgarda.
23.06.2013 Zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej olimpiad, rok akademicki marzec-czerwiec 2013

Juliet Lotman Renaldo z wydziału Tajemnic Natury
16.03.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Mugoloznawstwa zorganizowanej przez Perkinsa Del Alpakę
24.03.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami zorganizowanej przez Maximiliana Verde
19.05.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Nereide Carft
19.05.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Astronomii zorganizowanej przez Avalona Farrar
15.12.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Zielarstwa organizowanej przez Agnieszkę Cruz

Kate Cooper z Wydziału Wróżbiarstwa
16.08.2013 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wróżbiarskiej zorganizowanej przez Xannę Laurentius

Katherine Angel z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
12.08.2013 I miejsce w Starciu Mocy zorganizowanym przez Rozpustnicę Czoi Zrng i Alana Sky
12.06.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Gabrysię During
24.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Mugoloznawstwa zorganizowanej przez Sandrę Green
14.12.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Zielarstwa organizowanej przez Agnieszkę Cruz
13.04.2015 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów organizowanej przez Annę McKinley
15.06.2015 I miejsce w Olimpiadzie z Mugoloznawstwa zorganizowanej przez Sandrę Green
15.06.2015 I miejsce w Olimpiadzie z Historii Magii zorganizowanej przez Grakiego Farrar Konesekę
19.06.2015 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę
21.06.2015 Zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej olimpiad, rok akademicki marzec-czerwiec 2015

Katherine White z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
13.10.2012 I miejsce w Olimpiadzie z OpCM zorganizowanej przez Rashelle Conroy Skarsgard

Kathleen Black z wydziału Tajemnic Natury
06.06.2015 I miejsce w Olimpiadzie Zielarskiej zorganizowanej przez Agnieszkę Cruz

Kornelia McAllow z wydziału Tajemnic Natury
01.10.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Krzyśka Kota
13.10.2012 I miejsce w Olimpiadzie z OpCM zorganizowanej przez Rashelle Conroy Skarsgard
29.10.2012 I miejsce w Igrzyskach Magicznych zorganizowanych przez Rashelle Conroy Skarsgard i Alana Sky

Laura Smith z Wydziału Zielarskiego
07.11.2011I miejsce w Olimpiadzie z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami zorganizowanej przez Maximiliana Verde
19.12.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Łaciny zorganizowanej przez Leo Skarsgarda

Leena Kyllikki Toivanen z Wydziału Tajemnic Natury
20.12.2014 I miejsce w Olimpiadzie ze Starożytnych Run zorganizowanej przez Asumay Renaldo-Lotman

Lesbia Navajo-Cochonne z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
27.05.2014 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Alexę Fyed

Lilita Peppe z Wydziału Eliksirów/ Tajemnic Natury
14.08.2012 I miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarskiej zorganizowanej przez Xannę Laurentius
30.09.2012 I miejsce w Wyścigu Magicznym zorganizowanym przez Xannę Laurentius i Carles'a Sparrow

Lily Riddle z Wydziału Kunsztów Czarodziejskich
25.01.2014 I miejsce w Olimpiadzie ze Stworzeń Mitycznych i Smokologii zorganizowanej przez AgnieszkęAnderson i Katherine Angel

Luari Darrbell z Wydziału Wróżbiarstwa
18.12.2012 I miejsce w Olimpiadzie Numerologicznej zorganizowanej przez Ginny Vanyę

Mariko Agita z Wydziału Zielarskiego
11.10.2011 I miejsce w Olimpiadzie Obrony przed Czarną Magią zorganizowanej przez Adama McCovery'ego
25.10.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Historii Magii zorganizowanej przez Grakiego Konesekę
09.01.2012 I miejsce w Olimpiadzie Wampirologicznej zorganizowanej przez Suze Meiss

Marysia Anastazyk z Wydziału Transmutacji
15.11.2011 I miejsce w Olimpiadzie z Zielarstwa zorganizowanej przez Agnieszkę Cruz

Mitan Growslof z Wydziału Kunsztów Czarodziejskich
21.12.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Gabrysię During
03.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z OpCM zorganizowanej przez Nicka Ramsey'a
22.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Latania na miotle zorganizowanej przez Agnieszkę Anderson
05.12.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Numerologii zorganizowanej przez Ginny Vanyę 21.12.2014 Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej olimpiad za rok wrzesień-grudzień 2014

Monika Wójcicka z Wydziału Tajemnic Natury
27.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę 05.12.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Numerologii zorganizowanej przez Ginny Vanyę
Ola Arily z wydziału Kunsztów Czarodziejskich
17.02.2015 I miejsce w Turnieju Trójmagicznym zorganizowanym przez Agnieszkę Anderson i Rafaela Wedena

Rafael Weden z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
30.09.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami zorganizowanej przez Annę McKinley i Ginny Vanyę Regina Harris z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
26.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Czarnej Magii zorganizowanej przez Laurę Smith

Rashelle Conroy z Wydziału Zielarskiego
11.03.2012 I miejsce w Turnieju Trójmagicznym zorganizowanym przez Ginny Vanyę i Grakiego Konesekę
18.03.2012 I miejsce w Olimpiadzie Zielarskiej zorganizowanej przez Agnieszkę Cruz
04.04.2012 I miejsce w Olimpiadzie Numerologicznej zorganizowanej przez Ginny Vanyę
23.04.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Historii Magii zorganizowanej przez Grakiego Konesekę
08.05.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę
13.05.2012 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z OnMS-u zorganizowanej przez Maximiliana Verde
22.05.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Łaciny zorganizowanej przez Leona Skarsgarda
11.06.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Lucy Flamelus
19.06.2012 I miejsce w olimpiadzie ze Starożytnych run zorganizowanej przez Leona Skarsgarda
21.06.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Wampirologii zorganizowanej przez dr Suze Meiss
21.06.2012 Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej olimpiad za rok luty-czerwiec 2012

Rebecca Malarkey z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
11.08.2014 I Miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Annę McKinley

Sam Torres z Wydziału Tajników Wróżbiarstwa/ Rzemiosł Praktycznych
07.04.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Transmutacji zorganizowanej przez Macieja Tamrona
23.05.2013 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Multiprzedmiotowej zorganizowanej przez Krzyśka Kota
29.05.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Historii Magii zorganizowanej przez Grakiego Konesekę
18.06.2013 I Miejsce w Olimpiadzie zielarskiej zorganizowanej przez Agnieszkę Cruz.
13.10.2013 I Miejsce w Pięcioboju Magicznym zorganizowanym przez Agnieszkę Cruz i Perkinsa Del Alpakę
25.03.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów zorganizowanej przez Annę McKinley
01.05.2014 I miejsce w Olimpiadzie Astronomicznej zorganizowanej przez Rafaela Wedena
02.06.2014 I miejsce w Olimpiadzie z OnMS zorganizowanej przez Annę McKinley
10.06.2014 I miejsce w Piekielnej Komedii zorganizowanej przez Julie Jordan i Katherine White
12.06.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Zaklęć zorganizowanej przez Gabrysię During
15.06.2014 I miejsce w Wielkiej Olimpiadzie Runicznej zorganizowanej przez Leo Skarsgarda
22.06.2014 Zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej olimpiad, rok akademicki marzec - czerwiec 2014
02.02.2015 I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Harrym Potterze i J.K. Rowling organizowanej przez Neo Farrow

Sandra Green z Wydziału Tajemnic Natury
24.05.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Mugoloznawstwa zorganizowanej przez Perkinsa Del Alpakę
Grdy 19.07.2014 I Miejsce w Letniej Olimpiadzie Astronomicznej zorganizowanej przez Darta Warren-White
22.07.2014 I Miejsce w Olimpiadzie Astronomicznej zorganizowanej przez Sama Torresa
11.02.2015 I Miejsce w Olimpiadzie z Wycieczek po Europie zorganizowanej przez Ginny Vanyę
18.02.2015 I Miejsce w Olimpiadzie z Hiszpańskiego zorganizowanej przez Ginny Vanyę

Sollux Captor z Wydziału Tajemnic Natury
10.10.2012 I miejsce w Olimpiadzie Zielarskiej organizowanej przez Agnieszkę Cruz
21.12.2012 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę
22.12.2012 I miejsce w Olimpiadzie Wróżbiarskiej zorganizowanej przez Xannę Laurentius
24.12.2012 Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej olimpiad w roku akademickim wrzesień-grudzień 2012

Sophie Cahill z Wydziału Magizoologicznego / Tajemnic Natury
25.03.2012 I miejsce w Olimpiadzie Astronomicznej organizowanej przez Hugona Vattena
17.09.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Mugoloznawstwa organizowanej przez Perkinsa Del Alpakę

Stephan Rodriguez Sanchez z Wydziału Tajemnic Natury
16.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Eliksirów organizowanej przez Annę McKinley

Svetlana Przeszłość z Wydziału Tajników Wróżbiarstwa
01.02.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Magii Podróżowania zorganizowanej przez Julie Jordan
04.02.2014 I miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Darta Warrena

Tęczowa Gwiazdka/Filip Del Alpaka z Wydziału Tajników Wróżbiarstwa
27.05.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Tajemnic Magicznej Fauny zorganizowanej przez Annę McKinley
17.08.2014 I miejsce w Magicznych Ordaliach zorganizowanych przez Annę McKinley i Sama Torresa
06.10.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Historii Magii zorganizowanej przez Grakiego Konesekę
27.11.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Językoznawstwa zorganizowanej przez Ginny Vanyę
14.12.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Zielarstwa organizowanej przez Agnieszkę Cruz

Wiktoria Black z Wydziału Rzemiosł Praktycznych
27.05.2014 I miejsce w Olimpiadzie z Obrony przed Czarną Magią zorganizowanej przez Rashelle Conroy

Ysabella Noche z Wydziału Transmutacji
19.08.2012 I miejsce w Turnieju Trójmagicznym zorganizowanym przez Mariko Agita i Laurę Sky-Smith
08.08.2013 I miejsce w Olimpiadzie z Magii Podróżowania zorganizowanej przez Julie Jordan
01.02.2014 I miejsce w Olimpiadzie Marketingowo-Kulinarnej zorganizowanej przez Asumay Renaldo-Lotman i Juliet Lotman-Renaldo

Dodał: | Wyświetleń: 13904

Uzyskaj Pomoc!
SAMOUCZEK
Zadaj pytanie
Skargi/propozycje



Dzien wolny od zajec. Informacje o konkursach w newsach.

Plan lekcji na pozostale dni w menu po lewej stronie.
Solenizantów brak




Obecni w pubie:



-
-
-
-

Prefekci Naczelni:
-
-


Prefekci Wydziałów:
-
-
-
-

Frizdon_McPesten : Jestem dziewczyną od dziś do jutra


Napisał: Perkins Del Alpaka
10

Napisał: Perkins Del Alpaka
9

Napisał: Perkins Del Alpaka
8

[Odsiej myśli]


Opiekun:
Perkins Del Alpaka

Zasady
Wyniki i nagrody
Mistrzowie Pojedynków


Opiekun
Agnieszka Anderson

Zasady
Grafik rozgrywek
Puchar











Chcesz pomóc UNM?
Klikając codziennie w poniższe
obrazki, zagłosujesz na nas
w toplistach, co znaczy dla nas
bardzo wiele.


Toplista Oklumencja
Toplista najlepszych stron o Harrym Potterze
Toplista Pottersite
Najlepsze Szkoły Magii i Czarodziejstwa
Lista najlepszych stron Potterowskich

Za wszystkie oddane głosy
serdecznie dziękujemy




Hogwart.edu.pl jest stroną tworzoną przez fanów i dla fanów, w związku z prowadzeniem strony autorzy nie otrzymują żadnych dochodów. Hogwart.edu.pl nie jest związane z J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing, Wydawnictwem Media Rodzina ani Warner Bros. Wszystkie materiały związane z książkami J.K. Rowling należą do Scholastic Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) i Wydawnictwa Media Rodzina (PL). Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Wszelkie materiały powiązane z filmami o Harrym Potterze należą do Warner Bros. TM oraz © Warner Bros. Ent.



2005-2012 - www.hogwart.edu.pl | ©CMS by Arsh (Rogacz)