Studenci:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 210
Razem - 210
Wykładowcy:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 14
Razem - 14

I. Wydział
Tajników Wróżbiarstwa

Rok I: 31/90
Rok II: 0/90
Rok III: 1/90
II. Wydział
Tajemnic Natury

Rok I: 53/90
Rok II: 2/90
Rok III: 0/90
III. Wydział
Kunsztów Czarodziejskich

Rok I: 85/90
Rok II: 4/90
Rok III: 1/90
IV. Wydział
Rzemiosł Praktycznych

Rok I: 31/90
Rok II: 1/90
Rok III: 1/90



Po zamku przechadza się czarodziejów

Wolne posady ::: Brak wolnych posad :::



Zapisy na studenta
Zaloguj się
Harmonogram roku
Przebieg nauki
Netykieta czatowa
Statut UNM
Władze
Wykładowcy
Studenci
My na Facebooku
Współpraca na Facebooku



Rozkład zajęć
Prace domowe
Informacje dla
nowych studentów

Usprawiedliwienia
Skargi/propozycje



Stwórz teczkę IPM
IPM - Wykładowcy
IPM - Studenci
IPM - Byli wykładowcy
Świadectwa i dyplomy
Puchar Wydziałów
Turniej Trójmagiczny
Tablica Wybitnych



Pub Szych
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Gabinet Rektora
Komnata Tajemnic
Lochy
Pokój życzeń
Sala Lekcyjna
Wielka Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Północna
Zakazany Las
Pokój Wydziału I
Pokój Wydziału II
Pokój Wydziału III
Pokój Wydziału IV



Astronomia
Eliksiry
Historia Magii
Klub pojedynków
Latanie na miotle
Mugoloznawstwo
Numerologia
OPCM
ONMS
Starożytne runy
Transmutacja
Wampirologia
Wróżbiarstwo
Zaklęcia
Zielarstwo

Dzienniki z punktacją

Programy nauczania



Bank Gringotta
Ulica Pokątna
Lista zakupów



Aktualny numer!
Artykuły
Numery Proroka/Meduzy





1435

Opiekun:
Eviline Brown
Prefekt:
Maksymilian Carter
4542

Opiekun:
Asumay Renaldo-Lotman
Prefekt:
Luna Feniks
Prefekci naczelni:

Lily Riddle
Katherine Black
6924

Opiekun:
Jasper McCarthy
Prefekt:
Harry Malinowski
1919

Opiekun:
Alan Moonstone
Prefekt:
Mariko


Aleja Gwiazd UNMu
Organizatorzy: Asumay Renaldo-Lotman i Eviline Brown
Imię i Nazwisko Etap I Etap II Etap III Miejsce
Amunet Bahari 15 19 29min 1
Maksymilian Carter 13 19 32min 2
Harry Malinowski 8 15 1h 24min 3
Katherine Black 6 0 1h 56min 4





Grand Prix
Organizatorzy: Ola Cooper i Sandra Green
Imię i Nazwisko Miejsce
Liselotta Mercado 1
Flame Riddle 2
Rubidus Karvel 3
Marii Tao 4





Turniej Trójmagiczny
Organizatorzy: Agnieszka Anderson i Rafael Weden
Imię i Nazwisko Miejsce
Ola Arily 1
Tęczowa Gwiazdka 2
Sandra Green 3
Hermiona Gazder 4





Magiczne Ordalia
Organizatorzy: Anna McKinley i Sam Torres
Imię i Nazwisko Miejsce
Tęczowa Gwiazdka 1
Orchid del Gallo 2
Weronika Longbottom 3
Alan Granger 4





Piekielna Komedia
Organizatorzy: Julie Jordan i Katherine White
Imię i Nazwisko Miejsce
Sam Torres 1
Ola Arily 2
Juliet Lotman-Renaldo 3
Ola Cooper 4





Pojedynek Bogów
Organizatorzy: Rashelle Conroy i Alan Sky
Imię i Nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Miejsce
Ysabella Noche 1 1 1 1
Julia Grant 2 3 2 2
Svetlana Przeszłość 4 2 3 3
Paula DuCraine 3 3 4 4





Pięciobój Magiczny
Organizatorzy: Agnieszka Cruz i Perkins Del Alpaka
Imię i Nazwisko Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Razem Miejsce
Sam Torres 32,5 31 30 20 20 133,5 1
Sandra Green 25 18 24 25 28,5 120,5 2
Lesbia Navajo-Cochonne 33 22 25 14 22 116 3
Lily Riddle 12 26 16 12,5 0 66,5 4





Starcie Mocy
Organizatorzy: Rozpustnica Czoi Zrng i Alan Sky
Imię i Nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem Miejsce
Katherine Angel 18 25 33 76 1
Kate Cooper 16 29 26 71 2
Jimmy McNeit 18 25 23 66 3
Juliet Lotman-Renaldo 15 27 26 57 4





Igrzyska Magiczne
Organizatorzy: Rashelle Conroy Skarsgard i Alan Sky
Imię i Nazwisko Miejsce
Kornelia McAllow 1
Dominik Agita 2
Asumay Renaldo-Lotman 3
Julie Jordan 3
Aguś Pattison 4
Mitan Growslof 4
Anna Czacharowska 5
Luari Darrbell 5





Wyścig Magiczny
Organizatorzy: Xanna Laurentius i Carles Sparrow
Imię i Nazwisko Miejsce
Lilita Peppe 1
Eviline Brown 2
Gabrysia During 3
Katherine White 4





Turniej Trójmagiczny
Organizatorzy: Mariko Agita i Laura Smith
Imię i Nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem Miejsce
Ysabella Noche 28 21 40 89 1
Marcin Vercelli 16 23 30 69 2
Scatty Shadows 14 18 20 52 3
Suzan Die 22 20 10 52 4





Turniej Trójmagiczny
Organizatorzy: Ginny Vanya i Graki Koneseka
Imię i Nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem Miejsce
Rashelle Conroy 19 28 26 73 1
Luthien Memento 19 27 21 67 2
Eviline Brown 12 23 26 61 3
Lilita Peppe 11 23 22 56 4



Uzyskaj Pomoc!
SAMOUCZEK
Zadaj pytanie



17 czerwca 2018
19.00

Ognisko z Szynką
Błonia
(WEJDŹ)

PROGRAM UNMTV











Aktualne wydawnictwa
Archiwalne wydawnictwa
Zasoby dodatkowe
Prace dyplomowe



Napisał: Perkins Del Alpaka
Zapraszamy do szkolnego Pubu
Szych!
http://applet.chatsm.pl/?room=pu
b_szych

[Odsiej myśli]



Kanclerz:
Laura Sloth

Brygada Kanclerska:
-
-
-
-

Wizytacje
Dekrety
Stan dzienników



Opiekun:
Perkins Del Alpaka
Agnieszka Anderson


Zasady
Wyniki i nagrody
Mistrzowie Pojedynków



Opiekun:
Agnieszka Anderson

Zasady
Grafik rozgrywek
Puchar






















Hogwart.edu.pl jest stroną tworzoną przez fanów i dla fanów, w związku z prowadzeniem strony autorzy nie otrzymują żadnych dochodów. Hogwart.edu.pl nie jest związane z J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing, Wydawnictwem Media Rodzina ani Warner Bros. Wszystkie materiały związane z książkami J.K. Rowling należą do Scholastic Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) i Wydawnictwa Media Rodzina (PL). Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Wszelkie materiały powiązane z filmami o Harrym Potterze należą do Warner Bros. TM oraz © Warner Bros. Ent.
No i działamy zgodnie z RODO Magów, także proszę nas nie pozywać.



2005-2018 - www.hogwart.edu.pl | ©CMS by Arsh (Rogacz)
Theme by Asumay Renaldo-Lotman