Studenci:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 156
Razem - 156
Wykładowcy:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 14
Razem - 14

I. Wydział
Tajników Wróżbiarstwa

Rok I: 15/75
Rok II: 0/75
Rok III: 1/75
II. Wydział
Tajemnic Natury

Rok I: 37/75
Rok II: 2/75
Rok III: 0/75
III. Wydział
Kunsztów Czarodziejskich

Rok I: 73/75
Rok II: 4/75
Rok III: 2/75
IV. Wydział
Rzemiosł Praktycznych

Rok I: 20/75
Rok II: 1/75
Rok III: 1/75

Nowy rok akademicki rozpocznie się 15 kwietnia 2018. Zapraszamy do zapisów!


Po zamku przechadza się czarodziejów

Wolne posady ::: Brak wolnych posad :::



Zapisy na studenta
Zaloguj się
Harmonogram roku
Przebieg nauki
Netykieta czatowa
Statut UNM
Władze
Wykładowcy
Studenci
My na Facebooku
Współpraca na Facebooku



Rozkład zajęć
Prace domowe
Informacje dla
nowych studentów

Usprawiedliwienia
Skargi/propozycje



Stwórz teczkę IPM
IPM - Wykładowcy
IPM - Studenci
IPM - Byli wykładowcy
Świadectwa i dyplomy
Puchar Wydziałów
Turniej Trójmagiczny
Tablica Wybitnych



Pub Szych
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Gabinet Rektora
Komnata Tajemnic
Lochy
Pokój życzeń
Sala Lekcyjna
Wielka Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Północna
Zakazany Las
Pokój Wydziału I
Pokój Wydziału II
Pokój Wydziału III
Pokój Wydziału IV



Astronomia
Eliksiry
Historia Magii
Klub pojedynków
Latanie na miotle
Mugoloznawstwo
Numerologia
OPCM
ONMS
Starożytne runy
Transmutacja
Wampirologia
Wróżbiarstwo
Zaklęcia
Zielarstwo

Dzienniki z punktacją

Programy nauczania



Bank Gringotta
Ulica Pokątna
Lista zakupów



Aktualny numer!
Artykuły
Numery Proroka/Meduzy





175

Opiekun:
Eviline Brown
Prefekt:
brak
1054

Opiekun:
Asumay Renaldo-Lotman
Prefekt:
brak
Prefekci naczelni:

brak
brak
2344

Opiekun:
Jasper McCarthy
Prefekt:
brak
341

Opiekun:
Alan Moonstone
Prefekt:
brak


Turniej Trójmagiczny, którego organizatorami byli Agnieszka Anderson i Rafael Weden

Imię i nazwisko Miejsce
Ola Arily
1
Teczowa Gwiazdka 2
Sandra Green 3
Hermiona Gazder
4

Zwycięzca: Ola Arily





Magiczne Ordalia, których organizatorami byli Anna McKinley i Sam Torres

Imię i nazwisko Miejsce
Tęczowa Gwiazdka
1
Orchid del Gallo 2
Weronika Longbottom 3
Alan Granger
4

Zwycięzca: Tęczowa Gwiazdka





Piekielna Komedia, której organizatorkami były Julie Jordan i Katherine White

Imię i nazwisko Miejsce
Sam Torres
1
Ola Arily 2
Juliet Lotman-Renaldo 3
Ola Cooper
4

Zwycięzca: Sam Torres





Pojedynek Bogów, którego organizatorami byli Rashelle Conroy i Alan Sky

Imię i nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem
Svetlana Przeszłość 4 2 3 3
Ysabella Noche 1 1 1 1
Julia Grant 2 3 2 2
Paula DuCraine 3 3 4 4

Zwycięzca: Ysabella Noche



Pięciobój Magiczny, którego organizatorami byli Agnieszka Cruz i Perkins Del Alpaka

Imię i nazwisko Etap I Etap II Etap III Etap IV Etap V Razem
Sam Torres 32,5 31 30 20 20 133,5
Sandra Polak 25 18 24 25 28,5 120,5
Lily Riddle 12 26 16 12,5 0 66,5
Lesbia Navajo-Cochonne 33 22 25 14 22 116

Zwycięzca: Sam Torres





Starcie Mocy, którego organizatorami byli Rozpustnica Czoi Zrng i Alan Sky

Imię i nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem
Kate Cooper 16 29 26 71
Juliet Lotman Renaldo 15 27 26 57
Katherine Angel 18 25 33 76
Jimmy McNeit 18 25 23 66

Zwycięzca: Katherine Angel



Igrzyska Magiczne, których organizatorami byli Rashelle Conroy Skarsgard i Alan Sky

Imię i nazwisko Miejsce
Kornelia McAllow 1
Dominik Agita 2
Asumay Renaldo-Lotman i Julie Jordan 3
Aguś Pattison i Mitan Growslof 4
Anna Czacharowska i Luari Darrbell 5

Zwycięzca: Kornelia McAllow




Wyścig Magiczny, którego organizatorami byli Xanna Laurentius i Carles Sparrow

Imię i nazwisko Miejsce
Eviline Brown 2
Lilita Peppe 1
Katherine White 4
Gabrysia During 3

Zwycięzca: Lilita Peppe




Turniej Trójmagiczny, którego organizatorami były Mariko Agita i Laura Smith

Imię i nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem
Ysabella Noche 28 21 40 89
Scatty Shadows 14 18 20 52
Suzan Die 22 20 10 52
Marcin Vercelli 16 23 30 69

Zwycięzca: Ysabella Noche



Turniej Trójmagiczny, którego organizatorami byli Ginny Vanya i Graki Koneseka

Imię i nazwisko Zadanie 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Razem
Luthien Memento 19 27 21 67
Lilita Peppe 11 23 22 56
Eviline Brown 12 23 26 61
Rashelle Conroy 19 28 26 73

Zwycięzca: Rashelle Conroy


Uzyskaj Pomoc!
SAMOUCZEK
Zadaj pytanie




29 kwietnia 2018
19.30

Wycieczka na Pokątną
Błonia
(WEJDŹ)


PROGRAM UNMTV











Aktualne wydawnictwa
Archiwalne wydawnictwa
Zasoby dodatkowe
Prace dyplomowe



Napisał: Perkins Del Alpaka
Zapraszamy do szkolnego Pubu
Szych!
http://applet.chatsm.pl/?room=pu
b_szych

[Odsiej myśli]



Kanclerz:
Laura Sloth

Brygada Kanclerska:
-
-
-
-

Wizytacje
Dekrety
Stan dzienników



Opiekun:
Perkins Del Alpaka
Agnieszka Anderson


Zasady
Wyniki i nagrody
Mistrzowie Pojedynków



Opiekun:
Agnieszka Anderson

Zasady
Grafik rozgrywek
Puchar






















Hogwart.edu.pl jest stroną tworzoną przez fanów i dla fanów, w związku z prowadzeniem strony autorzy nie otrzymują żadnych dochodów. Hogwart.edu.pl nie jest związane z J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing, Wydawnictwem Media Rodzina ani Warner Bros. Wszystkie materiały związane z książkami J.K. Rowling należą do Scholastic Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) i Wydawnictwa Media Rodzina (PL). Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Wszelkie materiały powiązane z filmami o Harrym Potterze należą do Warner Bros. TM oraz © Warner Bros. Ent.



2005-2018 - www.hogwart.edu.pl | ©CMS by Arsh (Rogacz)
Theme by Asumay Renaldo-Lotman