Studenci:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 213
Razem - 213
Wykładowcy:
Zgłoszeni - 0
Przyjęci - 14
Razem - 14

I. Wydział
Tajników Wróżbiarstwa

Rok I: 31/90
Rok II: 0/90
Rok III: 1/90
II. Wydział
Tajemnic Natury

Rok I: 54/90
Rok II: 2/90
Rok III: 0/90
III. Wydział
Kunsztów Czarodziejskich

Rok I: 87/90
Rok II: 4/90
Rok III: 1/90
IV. Wydział
Rzemiosł Praktycznych

Rok I: 31/90
Rok II: 1/90
Rok III: 1/90



Po zamku przechadza się czarodziejów

Wolne posady ::: Brak wolnych posad :::



Zapisy na studenta
Zaloguj się
Harmonogram roku
Przebieg nauki
Netykieta czatowa
Statut UNM
Władze
Wykładowcy
Studenci
My na Facebooku
Współpraca na Facebooku



Rozkład zajęć
Prace domowe
Informacje dla
nowych studentów

Usprawiedliwienia
Skargi/propozycje



Stwórz teczkę IPM
IPM - Wykładowcy
IPM - Studenci
IPM - Byli wykładowcy
Świadectwa i dyplomy
Puchar Wydziałów
Turniej Trójmagiczny
Tablica Wybitnych



Pub Szych
Biblioteka
Błonia
Boisko
Cieplarnia
Gabinet Rektora
Komnata Tajemnic
Lochy
Pokój życzeń
Sala Lekcyjna
Wielka Sala
Wieża Astronomiczna
Wieża Północna
Zakazany Las
Pokój Wydziału I
Pokój Wydziału II
Pokój Wydziału III
Pokój Wydziału IV



Astronomia
Eliksiry
Historia Magii
Klub pojedynków
Latanie na miotle
Mugoloznawstwo
Numerologia
OPCM
ONMS
Starożytne runy
Transmutacja
Wampirologia
Wróżbiarstwo
Zaklęcia
Zielarstwo

Dzienniki z punktacją

Programy nauczania



Bank Gringotta
Ulica Pokątna
Lista zakupów



Aktualny numer!
Artykuły
Numery Proroka/Meduzy





1562

Opiekun:
Eviline Brown
Prefekt:
Maksymilian Carter
4866

Opiekun:
Asumay Renaldo-Lotman
Prefekt:
Luna Feniks
Prefekci naczelni:

Lily Riddle
Katherine Black
7308

Opiekun:
Jasper McCarthy
Prefekt:
Harry Malinowski
2130

Opiekun:
Alan Moonstone
Prefekt:
Mariko


Dziennik - Transmutacja

--Dodaj Wpis Do Dziennika--


Piątek, 22 czerwca 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Harry Malinowski III:+54,
Laura Del Alpaka III:+74,
Punkty dodano za:
Transmutacja II 13 18 19 czerwca
Piątek, 22 czerwca 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Maksymilian Carter I:+28,
Amunet Bahari II:+61,
Katherine Black IV:+36,
Punkty dodano za:
Transma I 13 i 18 czerwca
Piątek, 15 czerwca 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Amunet Bahari II:+33,
Harry Malinowski III:+13,
Laura Del Alpaka III:+13,
Punkty dodano za:
Transmutacja rok I i II 06.06
Poniedziałek, 4 czerwca 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Ryuu Defives II:+3,
Harry Malinowski III:+42,
Rubidus Baker Karvel III:+3,
Laura Del Alpaka III:+69,
Punkty dodano za:
Transmutacja rok II || 15, 16, 23 i 30 maja || punkty za oceny beda na koniec roku
Poniedziałek, 4 czerwca 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Nicole Turquoise I:+3,
Alissa Turquoise I:+3,
Maksymilian Carter I:+31,
Amunet Bahari II:+64,
Cley Stendall IV:+3,
Katherine Black IV:+31,
Punkty dodano za:
Transmutacja rok I: 15.04, 16.05, 23.05- kajam sie za spoznienie || Punkty za oceny beda na koniec roku
Środa, 16 maja 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Harry Malinowski III:+25,
Laura Del Alpaka III:+25,
Punkty dodano za:
Transmutacja 09.05 rok II
Środa, 16 maja 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Aga Skeeter I:+3,
Amunet Bahari II,
Katherine Black IV:+3,
Punkty dodano za:
Transmutacja rok I 09.05 | oceny z pracy na lekcji dodane będą na koniec roku
Czwartek, 10 maja 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Ariana Cartraic II:+23,
Bloom Calen III:+23,
Lynn Snape III:+23,
Katherine Black IV:+23,
Punkty dodano za:
Transmutacja rok I | 01.05.2018
Wtorek, 1 maja 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Luna Feniks II:+9,
Harry Malinowski III:+3,
Laura Del Alpaka III:+3,
Minari Magnus III:+28,
Bloom Calen III:+3,
Lucy Snape III:+31,
Katherine Black IV:+3,
Punkty dodano za:
Lekcja transmutacji klasa I i II 25.04.2018
Sobota, 28 kwietnia 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Elisabeth Momente I:+2,
Ola Cooper I:+7,
Thomas Platte I:+6,
Ryuu Defives II:+11,
Harry Malinowski III:+9,
Rubidus Baker Karvel III:+8,
Lily Riddle III:+23,
Laura Del Alpaka III:+3,
Parycja Malfoy III:+9,
Liselotta Mercado IV:+3,
Punkty dodano za:
Rozpoczęcie roku - quiz
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Ryuu Defives II:+33,
Luna Feniks II:+16,
Harry Malinowski III:+34,
Rubidus Baker Karvel III:+31,
Laura Del Alpaka III:+9,
Lukrecja Blackbird III:+21,
Punkty dodano za:
18.04.2018 ROK II
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.
Lista obecności wraz z przyznanymi punktami:

Ola Cooper I:+22,
Selena Zakura II:+3,
Magan White II:+17,
Minari Magnus III:+27,
Bloom Calen III:+3,
Lucy Snape III:+24,
Katherine Black IV:+27,
Lucy Shay IV:+3,
Punkty dodano za:
18.04.2018 ROK I

Uzyskaj Pomoc!
SAMOUCZEK
Zadaj pytanie



23 czerwca 2018
20.00

Zabawy z Prefektami Naczelnymi
Wielka Sala
(WEJDŹ)

OCENY PROPONOWANE

PROGRAM UNMTV











Aktualne wydawnictwa
Archiwalne wydawnictwa
Zasoby dodatkowe
Prace dyplomowe



Napisał: Perkins Del Alpaka
Zapraszamy do szkolnego Pubu
Szych!
http://applet.chatsm.pl/?room=pu
b_szych

[Odsiej myśli]



Kanclerz:
Laura Sloth

Brygada Kanclerska:
-
-
-
-

Wizytacje
Dekrety
Stan dzienników



Opiekun:
Perkins Del Alpaka
Agnieszka Anderson


Zasady
Wyniki i nagrody
Mistrzowie Pojedynków



Opiekun:
Agnieszka Anderson

Zasady
Grafik rozgrywek
Puchar






















Hogwart.edu.pl jest stroną tworzoną przez fanów i dla fanów, w związku z prowadzeniem strony autorzy nie otrzymują żadnych dochodów. Hogwart.edu.pl nie jest związane z J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing, Wydawnictwem Media Rodzina ani Warner Bros. Wszystkie materiały związane z książkami J.K. Rowling należą do Scholastic Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) i Wydawnictwa Media Rodzina (PL). Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Wszelkie materiały powiązane z filmami o Harrym Potterze należą do Warner Bros. TM oraz © Warner Bros. Ent.
No i działamy zgodnie z RODO Magów, także proszę nas nie pozywać.



2005-2018 - www.hogwart.edu.pl | ©CMS by Arsh (Rogacz)
Theme by Asumay Renaldo-Lotman